image
Search

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž  baseerub rootsi massaažil. Lähtuvalt kliendi soovist ja vajadusest tehakse massaaži õliga või ilma, kogu kehale või lokaalselt.

Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele.

 

Massaaže teostab massaažiterapeut Kaidi Korolev

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Sujuvad, silitavad massaaživõtted mõjuvad rahustavalt.

Oskuslikult valitud eeterlike õlide toime organismi talitusele on tajutav ka massaažile järgnevatel päevadel. Eeterlike õlide imendumine on selektiivne, sõltuvalt inimese nahatüübist ja seisundist.

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž on õlita või kreemita teostatav õrn ravimassaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Lümfimassaaž on mõjus meetod lümfi seiskusest/aeglustumisest tekkinud tursete korral.

Regulaarne lümfimassaaž kiirendab ainevahetust, tugevdab immunsüsteemi ja ennetab tselluliidi tekkimist.

Lümfimassaaž on tõhus ja paranemist soodustav peale kirurgilisi protseduure ja muude traumade järgselt tekkinud tursete alandamiseks.

 

Spordimassaaž

Spordimassaaž on mõeldud eelkõige sportlikule ja kehaliselt aktiivsele inimesele. Massaaž koosneb spetsiifilistest massaaživõtetest ja harjutustest, mis aitab kaasa sportlase/tervisesportlase saavutusvõime tõstmisele ja kiiremale taastumisele peale füüsillist pingutust.

Segmentmassaaž

Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, mille eesmärgiks on leevendada valu ning mõjutada närvisüsteemi kaudu lihaste, liigeste ja siseorganite tööd.

Lastemassaaž

Lastemassaaži tehakse arvestades laste füüsiliste ja psüühiliste eripäradega

Situatsioonipõhine massaaž

Massaaž viiakse läbi vastavalt kliendi vajadustele ühendades erinevate eespool kirjeldatud massaaziliikide võtteid ühte massaaziseanssi.

Masaaž pakub leevendust kliendi probleemidele tema seisundist lähtuvalt.

Massaaži- ja kehahooldused

hinnakiri

Massaaž

35

(1 tund)

Massaaž

44

(90 min.)

C-vitamiini kehahooldus

65

Trimmiv kehahooldus C - vitamiiniga, vahakoorija, sissemasseeritav mähis

Kosmeetiline üldmassaaž

28

(1 tund)

Selja üldmassaaž

22

(30 min.)